Ajda Pekkan kariyerindeki ilk stadyum konserini verdi! Sahnede ünlü geçidi yaşandı

Süperstar olarak anılan sanatçı Ajda Pekkan, kariyerinde bir ilke imza atarak Beşiktaş Tüpraş Stadyumu’nda konser verdi. BWO Entertainment tarafından düzenlenen konserin sunuculuğunu Çağla Şikel üstlendi.

MABEL MATİZ’DEN IŞIN KARACA’YA KADAR BİRÇOK ÜNLÜ SAHNE ALDI

Dev bir orkestrayla sahne alan usta sanatçıya, konserde, Selda Bağcan, Nilüfer, Mazhar-Fuat, Işın Karaca, Hande Yener, Cem Adrian, Mabel Matiz, Semicenk, Motive, Norm Ender ve Korosu ile Dolapdere Bing Gang eşlik etti.
Konserde duygularını dile getiren Pekkan, ilk kez Eurovision Şarkı Yarışması’na katıldığında bile bu kadar heyecanlanmadığını belirterek, “Çok değerli yol arkadaşlarımla sahne alacağım. Onlarla beraber olmak hayalimdi. Kısmet bu akşammış” dedi.

“MÜZİKAL BİR ŞÖLEN VE ARŞİV BIRAKACAĞIZ”

Müzikseverleri “İyi akşamlar İstanbul” diyerek selamlayan Pekkan, “Bu büyülü atmosferde sizlerle beraber çok güzel bir geceye imza atacağımıza inanıyorum. Müzik endüstrisinde tarihi bir müzikal şölen ve değerli bir arşiv bırakacağız diye umut ediyorum. İnşallah öyle yaparız. Beni buralara taşıyan çok değerli halkımıza ve sahne alacak değerli arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

SELDA BAĞCAN İLE DÜET YAPTI

Pekkan’ın efsane şarkılarını sanatçı arkadaşlarıyla beraber söylediği “Ajda Pekkan & Arkadaşları” konserine müzikseverler yoğun ilgi gösterdi. Ajda Pekkan gecede Selda Bağcan’la ” Sivas’ın Yollarına” parçasıyla düet yaptı. İki usta ismin düeti sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Pekkan, Norm Ender ve 40 bin kişi eşliğinde Parla’yı söyleyerek tüyleri diken diken etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir